Kalendarz wydarzeń prewencyjnych

Trwa ładowanie

„Bezpiecznie pracujesz, wypadku nie spowodujesz” - szkolenie korespondencyjne i konkurs dla osób związanych ze środowiskiem wiejskim z Krzczonowa

Data od - Data do 23-11-2020 - 26-11-2020  
Organizatorzy PT KRUS w Kazimierzy Wielkiej  
Województwo ŚWIĘTOKRZYSKIE  
Powiat kazimierski  
Gmina Opatowiec  
Miejscowość Krzczonów  
Miejsce gospodarstwa rolne osób związenych ze środowiskiem wiejskim  

Placówka Terenowa KRUS w Kazimierzy Wielkiej, zaprasza rolników z Krzczonowa w terminie od 23 do 26 listopada br. do udziału w szkoleniu korespondencyjnym oraz konkursie testowym pod hasłem „Bezpiecznie pracujesz, wypadku nie spowodujesz” . Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest zapoznanie się z broszurami informacyjnymi, które zostaną dostarczone i rozpropagowane przez przewodniczącą koła gospodyń oraz pracownika PT KRUS w Kazimierzy Wielkiej. Rozwiązane testy należy do dnia 26 listopada dostarczyć do PT KRUS w Kazimierzy Wielkiej. Spośród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na wszystkie pytania komisja konkursowa wyłoni zwycięzców. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 27 listopada 2020 r. Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel. (41) 352 14 97 (Weronika Buda).

Sprawozdanie

Szkolenie przeprowadzono korespondencyjnie we wsi Krzczonów. Materiały do szkolenia wraz z konkursem zostały przekazane przewodniczącej koła gospodyń w Krzczonowie, która rozdysponowała je wśród mieszkańców. Osoby związane ze środowiskiem wiejskim z miejscowości Krzczonów w terminie szkolenia zapoznawały się z otrzymanymi materiałami, ulotkami oraz broszurami. Poprzez otrzymane materiały osoby biorące udział w szkoleniu poszerzały swoją wiedzę na temat bezpiecznej pracy w gospodarstwie rolnym. Materiały dostępne dla osób biorących udział w szkoleniu dotyczyły wypadków, zasad bezpiecznej obsługi maszyn i urządzeń w gospodarstwie rolnym, a także chorób zawodowych rolników. Po zapoznaniu się z dostarczonymi materiałami, uczestnicy szkolenia wzięli udział w konkursie pt. „Bezpiecznie pracujesz, wypadku nie spowodujesz”, składającym się z 7 pytań. Nagrody przyznano 4 laureatom, którzy o wygranej zostali poinformowani telefonicznie, w szkoleniu oraz konkursie uczestniczyło 12 osób.

Data dodania:
20-11-2020