Kalendarz wydarzeń prewencyjnych

Trwa ładowanie

„Olimpiada Wiedzy Rolniczej, Ochrony Środowiska i BHP w Rolnictwie – eliminacje powiatowe w Pilniku z udziałem Placówki Terenowej KRUS w Lidzbarku Warmińskim”

Data od - Data do 23-07-2021 - 23-07-2021  
Organizatorzy Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Olsztynie Zespół Doradców w Lidzbarku Warmińskim  
Województwo WARMIŃSKO-MAZURSKIE  
Powiat lidzbarski  
Gmina Lidzbark Warmiński  
Miejscowość Lidzbark Warmiński -Pilnik  
Miejsce Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Pilniku , Pilnik 2, 11-100 Lidzbark Warmiński  

23 lipca 2021 r., o godzinie 10:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Pilniku koło Lidzbarka Warmińskiego odbędzie się etap powiatowy Olimpiady Wiedzy Rolniczej. Placówka Terenowa KRUS w Lidzbarku Warmińskim wraz z Powiatowym Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Lidzbarku Warmińskim zapraszają rolników z powiatu lidzbarskiego do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Rolniczej, Ochrony Środowiska i BHP w Rolnictwie. W Olimpiadzie mogą wziąć udział rolnicy i domownicy w wieku 18-35 lat z terenu powiatu lidzbarskiego, którzy pracują w gospodarstwach rolnych i są ubezpieczeni w KRUS. Celem konkursu jest aktywizacja rolników, poszerzanie ich wiedzy i umiejętności w zakresie bezpiecznej pracy w gospodarstwach rolnych, a także ochrony zdrowia i środowiska. Wyłonionych zostanie trzech zwycięzców, którzy zakwalifikują się do etapu wojewódzkiego. Przedstawiciel PT KRUS w Lidzbarku Warmińskim wręczy laureatom nagrody rzeczowe. Szczegółowe informacje uzyskać można pod nr. tel. (89) 767 84 11 (Adrianna Gasperowicz).

Data dodania:
21-07-2021